Eaton - Stroomrailsteun - SH1603/4
Brutoprijs
25,08
Eaton - Stroomrailsteun - SH1603/4
Ons artikelnummer
2070627
Artikelnummer fabrikant
065366
Type nummer
SH1603/4
EAN-code
4015080653660
Aantal polen
3
Max.(meet)stroom
1600 A
Hartafstand rail
50 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
065366 SH1603/4 Raildrager, voor CI kast 375mm, 3x HxD=40x10mm
Drager railsysteem, voor gebruik in zijwanden van behuizingen of in behuizingen, montage van componenten mogelijk op rail, vrije ruimte railsteunen max. 375 mm, afstand tussen middelpunten rail 50 mm, nominale bedrijfsstroom Ie = 1600 A, kan worden gebruikt voor L1, L2, L3: 3x40x10
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2070627 |
| Artikelnummer fabrikant | 065366 |
| EAN-code | 4015080653660 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroomrailsteun |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | SH1603/4 |
| Omschrijving | Raildrager, voor CI kast 375mm, 3x HxD=40x10mm |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Max.(meet)stroom | 1600 A |
| Hartafstand rail | 50 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 55 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,253 kg |
| Afmeting verpakking | 0,017 x 0,377 x 0,102 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 25,08 per 1 st |
Artikel bevat 1 st