Eaton - Overbelastingsrelais thermisch - ZB65-16
Aanbevelingen
Productomschrijving
278456 ZB65-16 10 -16 A THERMIS THERMISCHE MOTORBEVEILIGING
Overbelastingsrelais, assortiment: motorbeveiligingsrelais ZB tot 150 A, toebehoren: motorbeveiligingsrelais, framesize: ZB65, fase-uitvalgevoeligheid: IEC/EN 60947, VDE 0660 deel 102, beschrijving: test/uit-knop, reset drukknop handmatig/auto, tripvrije vrijgave, montagetype: directe montage, hulpcontacten no = normaal open: 1 no, hulpcontacten nc = normaal gesloten: 1 nc, voor gebruik met: DILM40, DILM50, DILM65, DILM72, DILMF40, DILMF50, DILMF65, DIULM40, DIULM50, DIULM65, SDAINLM70, SDAINLM90, SDAINLM115, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, UL, CSA, beschermingsgraad: IP00
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1058205 |
| Artikelnummer fabrikant | 278456 |
| EAN-code | 4015082784560 |
| Artikelklasse (ETIM) | Overbelastingsrelais thermisch |
| Merk | Eaton |
| Serie | ZB |
| Type nummer | ZB65-16 |
| Omschrijving | Overbelastingsrelais thermisch ZB65-16, 10..26A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbaar stroombereik | 10 - 16 A |
| Montagewijze | Directaanbouw |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aanloopklasse | CLASS 10 A |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 690 V |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie drukknop | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,22 kg |
| Afmeting verpakking | 0,09 x 0,062 x 0,077 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 117,43 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st