Eaton - Overbelastingsrelais thermisch - ZB150-50
Aanbevelingen
Productomschrijving
278462 ZB150-50 Overbelastingsrelais thermisch , 35..50A
Overbelastingsrelais, assortiment: motorbeveiligingsrelais ZB tot 150 A, toebehoren: motorbeveiligingsrelais, framesize: ZB150, fase-uitvalgevoeligheid: IEC/EN 60947, VDE 0660 deel 102, beschrijving: test/uit-knop, reset drukknop handmatig/auto, tripvrije vrijgave, montagetype: directe montage, hulpcontacten no = normaal open: 1 no, hulpcontacten nc = normaal gesloten: 1 nc, voor gebruik met: DILM80, DILM95, DILM115, DILM150, DILM170, DILMF80, DILMF95, DILMF115, DILMF150, DIULM80, DIULM95, DIULM115, DIULM150, SDAINLM140, SDAINLM165, SDAINLM200, SDAINLM260, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, UL, CSA, beschermingsgraad: IP00
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2066120 |
| Artikelnummer fabrikant | 278462 |
| EAN-code | 4015082784621 |
| Artikelklasse (ETIM) | Overbelastingsrelais thermisch |
| Merk | Eaton |
| Serie | ZB |
| Type nummer | ZB150-50 |
| Omschrijving | Overbelastingsrelais thermisch ZB150-50, 35..50A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbaar stroombereik | 35 - 50 A |
| Montagewijze | Directaanbouw |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aanloopklasse | CLASS 10 A |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 1000 V |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie drukknop | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,193 kg |
| Afmeting verpakking | 0,136 x 0,12 x 0,137 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 285,35 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st