Eaton - Overbelastingsrelais elektronisch - ZEB65-100
Aanbevelingen
Productomschrijving
136504 ZEB65-100 Electronisch bev. relais ZEB65 20-100A direct aanbouw
Overbelastingsrelais, assortiment: Elektronisch motorbeveiligingsrelais ZEB, Fase-uitvalgevoeligheid: IEC/EN 60947, VDE 0660 deel 102, beschrijving: test/uit-knop, Reset drukknop, Handmatige/automatische reset selecteerbaar, Bescherming met zwaar aanlopen (Class 10 A-30), Montagetype: directe montage, hulpcontacten no = normaal open: 1 no, hulpcontacten nc = normaal gesloten: 1 nc, voor gebruik met: DILM40, DILM50, DILM65, DILM72, DIULM40, DIULM50, DIULM65, SDAINLM70, SDAINLM90, SDAINLM115, Normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, UL, CSA, beschermingsgraad: IP20
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2250634 |
| Artikelnummer fabrikant | 136504 |
| EAN-code | 4015081332847 |
| Artikelklasse (ETIM) | Overbelastingsrelais elektronisch |
| Merk | Eaton |
| Serie | ZEB |
| Type nummer | ZEB65-100 |
| Omschrijving | Electronisch bev. relais ZEB65 20-100A direct aanbouw |
| Land van Oorsprong | DO |
Technisch
| Instelbaar stroombereik | 20 - 100 A |
| Montagewijze | Directaanbouw |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Breedte | 56 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aanloopklasse | Instelbaar |
| Type stuurspanning | AC |
| Hoogte | 116 mm |
| Diepte | 136.3 mm |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Reset-functie drukknop | Ja |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 690 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,648 kg |
| Afmeting verpakking | 0,138 x 0,058 x 0,118 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 460,70 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
3D / BIM object
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/3a/3a16/3a165b011b66f961f08f0d639c91dadf.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
Artikel bevat 1 st