Eaton - Overbelastingsrelais elektronisch - ZEB12-5-GF
Aanbevelingen
Productomschrijving
136484 ZEB12-5-GF Electronisch bev. relais ZEB12 1-5A direct aanbouw, aardfoutherk.
Overbelastingsrelais, assortiment: Elektronisch motorbeveiligingsrelais ZEB, Fase-uitvalgevoeligheid: IEC/EN 60947, VDE 0660 deel 102, beschrijving: test/uit-knop, Reset drukknop, Handmatige/automatische reset selecteerbaar, Bescherming in het geval van starten onder belasting (klasse 10 t/m klasse 20), Montagetype: directe montage, hulpcontacten no = normaal open: 1 no, hulpcontacten nc = normaal gesloten: 1 nc, voor gebruik met: DILM7, DILM9, DILM12, DILM15, DIULM7, DIULM9, DIULM12, SDAINLM12, SDAINLM16, SDAINLM22, Normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, UL, CSA, beschermingsgraad: IP20
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2250615 |
| Artikelnummer fabrikant | 136484 |
| EAN-code | 4015081332649 |
| Artikelklasse (ETIM) | Overbelastingsrelais elektronisch |
| Merk | Eaton |
| Serie | ZEB |
| Type nummer | ZEB12-5-GF |
| Omschrijving | Electronisch bev. relais ZEB12 1-5A direct aanbouw, aardfoutherk. |
| Land van Oorsprong | DO |
Technisch
| Instelbaar stroombereik | 1 - 5 A |
| Montagewijze | Directaanbouw |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aanloopklasse | Instelbaar |
| Type stuurspanning | AC |
| Hoogte | 110 mm |
| Diepte | 108 mm |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Reset-functie drukknop | Ja |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 690 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 44 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,245 kg |
| Afmeting verpakking | 0,11 x 0,047 x 0,112 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 346,34 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
3D / BIM object
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/3a/3a16/3a165b011b66f961f08f0d639c91dadf.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st