Eaton - Inbouwunit met verdeelklemmen - BPZ-KB-9/125
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Eaton - Inbouwunit met verdeelklemmen - BPZ-KB-9/125
Ons artikelnummer
2247960
Artikelnummer fabrikant
102718
Type nummer
BPZ-KB-9/125
EAN-code
4015081025787
Hoogte
93 mm
Diepte
48 mm
Max.(meet)stroom
125 A
Breedte
88.5 mm
Aantal polen
4
Opvolger
Productomschrijving
102718 BPZ-KB-9/125 Klemmenblok 4-polig, 125A, 9 uitgaande klemmen
Eaton Switchgear accessories BPZ-KB-9/125 Klemmenblok 4-polig, 125A, 9 uitgaande klemmen
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 4112283
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2247960 |
| Artikelnummer fabrikant | 102718 |
| EAN-code | 4015081025787 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit met verdeelklemmen |
| Merk | Eaton |
| Serie | Switchgear accessories |
| Type nummer | BPZ-KB-9/125 |
| Omschrijving | Klemmenblok 4-polig, 125A, 9 uitgaande klemmen |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Hoogte | 93 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Max.(meet)stroom | 125 A |
| Breedte | 88.5 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Aderdoorsnede soepel met huls | 2.5 - 35 mm² |
| Aderdoorsnede massieve draad | 2.5 - 35 mm² |
| Aantal klemposities per pool | 9 |
| Met PE-rail | Nee |
| Met nulrail | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,315 kg |
| Afmeting verpakking | 0,048 x 0,089 x 0,093 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Downloads
Onderdelenlijst/explosietekening
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Tekening met maten
Verkoopbrochure
Tekening met maten
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Tekening met maten
Verkoopbrochure
Tekening met maten
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st