Eaton - Inbouwunit met verdeelklemmen - BPZ-KB-4-12/125
Brutoprijs
67,39
Eaton - Inbouwunit met verdeelklemmen - BPZ-KB-4-12/125
Ons artikelnummer
4112283
Artikelnummer fabrikant
EP-500558
Type nummer
BPZ-KB-4-12/125
EAN-code
9010653019381
Hoogte
49.7 mm
Diepte
104.5 mm
Max.(meet)stroom
125 A
Breedte
127.2 mm
Aantal polen
4
Productomschrijving
EP-500558 BPZ-KB-4-12/125 Aansluitblok voor voeding 4P, 125A, 4 x 12 aansluitklemmen, 7 modules
4-polig klemmenaansluitblok, BPZ-KB, nominale bedrijfsstroom 125 A, montage op DIN-rail en montageplaat, max. bedrijfsspanning 690V AC/DC, kabeldoorsnede tot 35mm², Geleverde apparatuur: 1x 4-polige klemmenaansluitblok
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4112283 |
| Artikelnummer fabrikant | EP-500558 |
| EAN-code | 9010653019381 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit met verdeelklemmen |
| Merk | Eaton |
| Serie | Aansluitmateriaal |
| Type nummer | BPZ-KB-4-12/125 |
| Omschrijving | Aansluitblok voor voeding 4P, 125A, 4 x 12 aansluitklemmen, 7 modules |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Hoogte | 49.7 mm |
| Diepte | 104.5 mm |
| Max.(meet)stroom | 125 A |
| Breedte | 127.2 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Aderdoorsnede soepel met huls | 1.5 - 25 mm² |
| Aderdoorsnede massieve draad | 1.5 - 35 mm² |
| Aantal klemposities per pool | 12 |
| Met PE-rail | Nee |
| Met nulrail | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 17 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,42 kg |
| Afmeting verpakking | 0,107 x 0,129 x 0,052 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 67,39 per 1 st |
Downloads
Presentatie document/presentatiebestand
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
Artikel bevat 1 st