Eaton - Hulpcontactblok - DILA-XHIC31
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Eaton - Hulpcontactblok - DILA-XHIC31
Ons artikelnummer
1034012
Artikelnummer fabrikant
276533
Type nummer
DILA-XHIC31
EAN-code
4015082765330
Aantal contacten als wisselcontact
0
Aantal contacten als maakcontact
3
Aantal contacten als verbreekcontact
1
Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V
4 A
Uitvoering elektrische aansluiting
Veerklemaansluiting
Opvolger
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
276533 DILA-XHIC31 Hulpcontactblok , Hulpcontact 3m, 1v
Eaton DILA DILA-XHIC31 Hulpcontactblok DILA-XHIC31, Hulpcontact 3m, 1v
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 4100502
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1034012 |
| Artikelnummer fabrikant | 276533 |
| EAN-code | 4015082765330 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hulpcontactblok |
| Merk | Eaton |
| Serie | DILA |
| Type nummer | DILA-XHIC31 |
| Omschrijving | Hulpcontactblok DILA-XHIC31, Hulpcontact 3m, 1v |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 3 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 4 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Montagewijze | Frontbevestiging |
| Model | Opzetbaar |
| Aantal foutsignaalschakelaars | 0 |
| Lamphouder | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,061 kg |
| Afmeting verpakking | 0,057 x 0,038 x 0,04 m |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st