Eaton - Frequentieregelaar =< 1 kV - RASP5-2400A31-5120000S1
Brutoprijs
1.114,96
Eaton - Frequentieregelaar =< 1 kV - RASP5-2400A31-5120000S1
Ons artikelnummer
4022366
Artikelnummer fabrikant
198542
Type nummer
RASP5-2400A31-5120000S1
EAN-code
4015081964178
Netspanning
380 - 480 V
Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning
0.75 kW
Aantal fasen ingang
3
Aantal fasen uitgang
3
Netfrequentie
50/60 Hz
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
198542 RASP5-2400A31-5120000S1 Frequentieregelaar, 2.4 A, 400 V, 50 Hz, 0.75 kW, S-7.4 voor 31 module
Eaton Rapid Link RASP5-2400A31-5120000S1 Frequentieregelaar, 2.4 A, 400 V, 50 Hz, 0.75 kW, S-7.4 voor 31 modules, geen werkschakelaar, geen ventilator
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Frequentieregelaar =< 1 kV" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4022366 |
| Artikelnummer fabrikant | 198542 |
| EAN-code | 4015081964178 |
| Artikelklasse (ETIM) | Frequentieregelaar =< 1 kV |
| Merk | Eaton |
| Serie | Rapid Link |
| Type nummer | RASP5-2400A31-5120000S1 |
| Omschrijving | Frequentieregelaar, 2.4 A, 400 V, 50 Hz, 0.75 kW, S-7.4 voor 31 module |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Netspanning | 380 - 480 V |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning | 0.75 kW |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Max. uitgangsfrequentie | 500 Hz |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetuitgangsspanning | 0.75 kW |
| Breedte | 220 mm |
| Met bedieningselement | Ja |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Ja |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 1 |
| Met optische interface | Nee |
| Met PC-aansluiting | Ja |
| Geïntegreerde remchopper | Nee |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Nee |
| Type omvormer | U-omvormer |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Hoogte | 270 mm |
| Diepte | 157 mm |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | 10 % |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | 10 % |
| Max. uitgangsspanning | 500 V |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 2.4 A |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Aantal digitale uitgangen | 0 |
| Aantal digitale ingangen | 4 |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Opgenomen vermogen | 32 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,41 kg |
| Afmeting verpakking | 0,159 x 0,222 x 0,272 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.114,96 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
Instructievideo
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Handleiding
Montage handleiding
Instructievideo
3D / BIM object
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Instructievideo
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/8d/8db4/8db4311aff377b58d1646e2771910593.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/06/06d8/06d807910997bb78edcb9a64e178b5ac.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/32/32c0/32c0c0a3b8c00e865c6ade46ef83ba24.zip
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/e5/e521/e52162257911dce74cd3a947c00dcb67.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/61/6154/6154686fa72029b387fc55cd56fbf89c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/45/457a/457a779f04422b1fd6901323b6091209.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d7/d7b3/d7b3c8c74e5a255aedd43fd5aefdd76d.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/0d/0df8/0df8d28126ffd82668db410ffafa0a49.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/38/38a0/38a0cbf034595c5038b1ae8a4e607195.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/8b/8b60/8b6016f192ec3352f49090dc31656556.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/b5/b542/b542520085e425724dd2b83d21b2777c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/c3/c329/c329ae8f84a42068245d8e8c8c13c0a4.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/e1/e1aa/e1aa76eab887d3fe6c79f8d6988a0968.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/80/80c0/80c062e4780f6b694a6784e31b1a4e3a.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/0f/0fdf/0fdfe6e1b23d19aa5d2ecdc8d1c5e955.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f7/f7ad/f7adc9ce4f04c465f4535e43fe81fd02.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/a8/a820/a820f17e12d9e8fccb74d4eb3b9f30e2.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/70/7059/7059ad4800bd8894bd0995b8dc567e9b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f1/f1ab/f1ab640973d134d920ef4c955adfabb4.pdf
3D / BIM object
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/10/1018/10186e1d3ab38c9d097d89652f8e58ea.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/ac/ace9/ace9c7d455fe166cbda78242ec2db201.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/e5/e596/e596005544ba52dfc07eb360730d1bc1.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/c0/c040/c040676213808ee89f281b54f37f7b8d.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/48/4899/4899827e5d3b7303e9333a6b94129072.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/1f/1f61/1f619e049f9461a9280d7c53b4eee1de.zip
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/2f/2f05/2f054aa5c948891d98fdecf700382887.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f1/f11e/f11eacae93c9ee0e99887ffb09af7338.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/7a/7a24/7a24ed2cd5ef8af46e7d887246db0ead.zip
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/b2/b2b2/b2b2cb01644a781340039c53f9c6e1cc.pdf
CAD object
CAD object
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
Instructievideo
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Handleiding
Montage handleiding
Instructievideo
3D / BIM object
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Instructievideo
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/8d/8db4/8db4311aff377b58d1646e2771910593.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/06/06d8/06d807910997bb78edcb9a64e178b5ac.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/32/32c0/32c0c0a3b8c00e865c6ade46ef83ba24.zip
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/e5/e521/e52162257911dce74cd3a947c00dcb67.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/61/6154/6154686fa72029b387fc55cd56fbf89c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/45/457a/457a779f04422b1fd6901323b6091209.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d7/d7b3/d7b3c8c74e5a255aedd43fd5aefdd76d.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/0d/0df8/0df8d28126ffd82668db410ffafa0a49.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/38/38a0/38a0cbf034595c5038b1ae8a4e607195.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/8b/8b60/8b6016f192ec3352f49090dc31656556.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/b5/b542/b542520085e425724dd2b83d21b2777c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/c3/c329/c329ae8f84a42068245d8e8c8c13c0a4.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/e1/e1aa/e1aa76eab887d3fe6c79f8d6988a0968.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/80/80c0/80c062e4780f6b694a6784e31b1a4e3a.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/0f/0fdf/0fdfe6e1b23d19aa5d2ecdc8d1c5e955.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f7/f7ad/f7adc9ce4f04c465f4535e43fe81fd02.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/a8/a820/a820f17e12d9e8fccb74d4eb3b9f30e2.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/70/7059/7059ad4800bd8894bd0995b8dc567e9b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f1/f1ab/f1ab640973d134d920ef4c955adfabb4.pdf
3D / BIM object
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/10/1018/10186e1d3ab38c9d097d89652f8e58ea.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/ac/ace9/ace9c7d455fe166cbda78242ec2db201.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/e5/e596/e596005544ba52dfc07eb360730d1bc1.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/c0/c040/c040676213808ee89f281b54f37f7b8d.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/48/4899/4899827e5d3b7303e9333a6b94129072.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/1f/1f61/1f619e049f9461a9280d7c53b4eee1de.zip
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/2f/2f05/2f054aa5c948891d98fdecf700382887.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f1/f11e/f11eacae93c9ee0e99887ffb09af7338.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/7a/7a24/7a24ed2cd5ef8af46e7d887246db0ead.zip
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/b2/b2b2/b2b2cb01644a781340039c53f9c6e1cc.pdf
Artikel bevat 1 st