Eaton - Verlengsnoer - RA-C3/C1-1,5HF
Brutoprijs
93,51
Eaton - Verlengsnoer - RA-C3/C1-1,5HF
Ons artikelnummer
2071734
Artikelnummer fabrikant
290210
Type nummer
RA-C3/C1-1,5HF
EAN-code
4015082902100
Aansluiting 1
Overig
Aansluiting 2
Overig
Aantal aders
5
Nom. geleiderdoorsnede
1.5 mm²
Lengte
1.5 m
Productomschrijving
290210 RA-C3/C1-1,5HF Verbind.kabel voor verbind. van app. met vlakkabel,hal. vrij,5x1,5mm2
Voor gereedschapsloze verbinding van de voedingsadapter voor Rapid Link modules, kan worden aangesloten op apparaat en flexibele railaansluiting
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2071734 |
| Artikelnummer fabrikant | 290210 |
| EAN-code | 4015082902100 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aansluitleiding |
| Merk | Eaton |
| Serie | Rapid Link |
| Type nummer | RA-C3/C1-1,5HF |
| Omschrijving | Verbind.kabel voor verbind. van app. met vlakkabel,hal. vrij,5x1,5mm2 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aansluiting 1 | Overig |
| Aansluiting 2 | Overig |
| Aantal aders | 5 |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Lengte | 1.5 m |
| Mantelmateriaal | Overig |
| Temperatuurbestendigheid | -10 - 55 °C |
| Nom. spanning | 500 V |
| Gespiraliseerde kabel | Nee |
| Beschermingsgeleider (geel/groene ader) | Ja |
| Met snoerschakelaar | Nee |
| Buitendiameter circa | 10 mm |
| Connectorsysteem systeemgebonden | Ja |
| Mantelkleur | Grijs |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Nom. stroom | 6.6 A |
| Nom. spanning | 480 - 480 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Met aardgeleider | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Kabelinvoer aansluiting 1 | Recht |
| Kabelinvoer aansluiting 2 | Recht |
| Met persoonlijke bescherming PRCD | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,429 kg |
| Afmeting verpakking | 1,502 x 0,242 x 0,052 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 93,51 per 1 st |
Downloads
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Handleiding
Handleiding
Instructievideo
Verkoopbrochure
Handleiding
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/8b/8b60/8b6016f192ec3352f49090dc31656556.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/a8/a820/a820f17e12d9e8fccb74d4eb3b9f30e2.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/38/38a0/38a0cbf034595c5038b1ae8a4e607195.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/e5/e596/e596005544ba52dfc07eb360730d1bc1.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/e1/e1aa/e1aa76eab887d3fe6c79f8d6988a0968.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/48/4899/4899827e5d3b7303e9333a6b94129072.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f1/f11e/f11eacae93c9ee0e99887ffb09af7338.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f7/f7ad/f7adc9ce4f04c465f4535e43fe81fd02.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/45/457a/457a779f04422b1fd6901323b6091209.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/10/1018/10186e1d3ab38c9d097d89652f8e58ea.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/8d/8db4/8db4311aff377b58d1646e2771910593.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/0d/0df8/0df8d28126ffd82668db410ffafa0a49.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f1/f1ab/f1ab640973d134d920ef4c955adfabb4.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/06/06d8/06d807910997bb78edcb9a64e178b5ac.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/0f/0fdf/0fdfe6e1b23d19aa5d2ecdc8d1c5e955.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/e5/e521/e52162257911dce74cd3a947c00dcb67.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/2f/2f05/2f054aa5c948891d98fdecf700382887.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/70/7059/7059ad4800bd8894bd0995b8dc567e9b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/c0/c040/c040676213808ee89f281b54f37f7b8d.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/b2/b2b2/b2b2cb01644a781340039c53f9c6e1cc.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/61/6154/6154686fa72029b387fc55cd56fbf89c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/ac/ace9/ace9c7d455fe166cbda78242ec2db201.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d7/d7b3/d7b3c8c74e5a255aedd43fd5aefdd76d.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/c3/c329/c329ae8f84a42068245d8e8c8c13c0a4.pdf
Handleiding
Handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Handleiding
Handleiding
Instructievideo
Verkoopbrochure
Handleiding
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/8b/8b60/8b6016f192ec3352f49090dc31656556.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/a8/a820/a820f17e12d9e8fccb74d4eb3b9f30e2.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/38/38a0/38a0cbf034595c5038b1ae8a4e607195.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/e5/e596/e596005544ba52dfc07eb360730d1bc1.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/e1/e1aa/e1aa76eab887d3fe6c79f8d6988a0968.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/48/4899/4899827e5d3b7303e9333a6b94129072.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f1/f11e/f11eacae93c9ee0e99887ffb09af7338.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f7/f7ad/f7adc9ce4f04c465f4535e43fe81fd02.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/45/457a/457a779f04422b1fd6901323b6091209.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/10/1018/10186e1d3ab38c9d097d89652f8e58ea.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/8d/8db4/8db4311aff377b58d1646e2771910593.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/0d/0df8/0df8d28126ffd82668db410ffafa0a49.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f1/f1ab/f1ab640973d134d920ef4c955adfabb4.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/06/06d8/06d807910997bb78edcb9a64e178b5ac.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/0f/0fdf/0fdfe6e1b23d19aa5d2ecdc8d1c5e955.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/e5/e521/e52162257911dce74cd3a947c00dcb67.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/2f/2f05/2f054aa5c948891d98fdecf700382887.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/70/7059/7059ad4800bd8894bd0995b8dc567e9b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/c0/c040/c040676213808ee89f281b54f37f7b8d.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/b2/b2b2/b2b2cb01644a781340039c53f9c6e1cc.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/61/6154/6154686fa72029b387fc55cd56fbf89c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/ac/ace9/ace9c7d455fe166cbda78242ec2db201.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d7/d7b3/d7b3c8c74e5a255aedd43fd5aefdd76d.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/c3/c329/c329ae8f84a42068245d8e8c8c13c0a4.pdf
Artikel bevat 1 st