Eaton - Aardlekblok - FBSMV-63/4/003-A 170228 6366532
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-63/4/003-A
Brutoprijs 292,08
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-63/4/003-A 170228 11420194
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-63/4/003-A 170228 178945
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-63/4/003-A 170228 1093086
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-63/4/003-A 170228 2248301
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-63/4/003-A 170228 2255116
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-63/4/003-A 170228 2255117
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-63/4/003-A 170228 2255118
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-63/4/003-A 170228 6388236
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-63/4/003-A 170228 11451984
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-63/4/003-A 170228 12464216
Type nummer
FBSMV-63/4/003-A
EAN-code
Nom. spanning
240 - 415 V
Nom. stroom
63 A
Nom. foutstroom
0.03 - 0.03 A
Max. vertragingstijd
0 ms
292,08
Brutoprijs 292,08
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 5 werkdagen
Productomschrijving
170228 FBSMV-63/4/003-A Foutstroommodule voor FAZ, 63A, 4p, 30mA, Type A
Aanbouwbare aardlekschakelaar-unit FBSmV, 4-polig, Nominale stroom In: 63 A, Nominale kortsluitvastheid Icn:, Nominale foutstroom IΔN: 0,03 A, Schakelapparatuur industriële en geavanceerde commerciële toepassingen
EAN-code 4015081667321
Serie xEffect
Type nummer FBSMV-63/4/003-A
Omschrijving Foutstroommodule voor FAZ, 63A, 4p, 30mA, type A
Land van Oorsprong CZ
Technisch
Nom. spanning 240 - 415 V
Nom. stroom 63 A
Nom. foutstroom instelbaar Nee
Nom. foutstroom 0.03 - 0.03 A
Max. vertragingstijd 0 ms
Vertragingstijd, instelbaar Nee
Aantal polen 4
Type lekstroom A
Stootstroomvastheid 0.25 kA
Frequentie 50 Hz
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 0.75 - 35 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 0.75 - 35 mm²
Vervuilingsgraad 2
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Verliesvermogen 7.4 W