Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/3/003-A 170217 11434240
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/3/003-A
Brutoprijs 231,14
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/3/003-A 170217 6358687
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/3/003-A 170217 11458541
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/3/003-A 170217 6388243
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/3/003-A 170217 3446890
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/3/003-A 170217 3446664
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/3/003-A 170217 3446690
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/3/003-A 170217 3446703
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/3/003-A 170217 12464973
Type nummer
FBSMV-40/3/003-A
EAN-code
Nom. spanning
240 - 415 V
Nom. stroom
40 A
Nom. foutstroom
0.03 - 0.03 A
Max. vertragingstijd
0 ms
231,14
Brutoprijs 231,14
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 4 werkdagen
Productomschrijving
170217 FBSMV-40/3/003-A Foutstroommodule voor FAZ, 40A, 3p, 30mA, Type A
Aanbouwbare aardlekschakelaar-unit FBSmV, 3-polig, Nominale stroom In: 40 A, Nominale kortsluitvastheid Icn:, Nominale foutstroom IΔN: 0,03 A, Schakelapparatuur industriële en geavanceerde commerciële toepassingen
EAN-code 4015081667222
Serie xEffect
Type nummer FBSMV-40/3/003-A
Omschrijving Foutstroommodule voor FAZ, 40A, 3p, 30mA, Type A
Land van Oorsprong CZ
Technisch
Nom. spanning 240 - 415 V
Nom. stroom 40 A
Nom. foutstroom instelbaar Nee
Nom. foutstroom 0.03 - 0.03 A
Max. vertragingstijd 0 ms
Vertragingstijd, instelbaar Nee
Aantal polen 3
Type lekstroom A
Stootstroomvastheid 0.25 kA
Frequentie 50 Hz
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 0.75 - 35 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 0.75 - 35 mm²
Vervuilingsgraad 2
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Verliesvermogen 8.9 W