Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/03-A 170211 11426519
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/03-A
Brutoprijs 171,30
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/03-A 170211 6359612
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/03-A 170211 11439550
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/03-A 170211 6396700
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/03-A 170211 2248298
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/03-A 170211 2255087
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/03-A 170211 2255086
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/03-A 170211 2255088
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/03-A 170211 1093251
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/03-A 170211 178939
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/03-A 170211 12464521
Type nummer
FBSMV-40/2/03-A
EAN-code
Nom. spanning
240 - 415 V
Nom. stroom
40 A
Nom. foutstroom
0.3 - 0.3 A
Max. vertragingstijd
0 ms
171,30
Brutoprijs 171,30
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 5 werkdagen
Productomschrijving
170211 FBSMV-40/2/03-A Foutstroommodule voor FAZ, 40A, 2p, 300mA, type A
Aanbouwbare aardlekschakelaar-unit FBSmV, 2-polig, Nominale stroom In: 40 A, Nominale kortsluitvastheid Icn:, Nominale foutstroom IΔN: 0,3 A, Schakelapparatuur industriële en geavanceerde commerciële toepassingen
EAN-code 4015081667178
Serie xEffect
Type nummer FBSMV-40/2/03-A
Omschrijving Foutstroommodule voor FAZ, 40A, 2p, 300mA, type A
Land van Oorsprong CZ
Technisch
Nom. spanning 240 - 415 V
Nom. stroom 40 A
Nom. foutstroom instelbaar Nee
Nom. foutstroom 0.3 - 0.3 A
Max. vertragingstijd 0 ms
Vertragingstijd, instelbaar Nee
Aantal polen 2
Type lekstroom A
Stootstroomvastheid 0.25 kA
Frequentie 50 Hz
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 0.75 - 35 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 0.75 - 35 mm²
Vervuilingsgraad 2
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Verliesvermogen 3.1 W