Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/003-A 170207 6359612
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/003-A
Brutoprijs 180,87
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/003-A 170207 11426519
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/003-A 170207 178939
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/003-A 170207 1093251
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/003-A 170207 2248298
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/003-A 170207 2255081
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/003-A 170207 2255080
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/003-A 170207 2255082
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/003-A 170207 6396700
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/003-A 170207 11439550
Eaton - Aardlekblok - FBSMV-40/2/003-A 170207 12464521
Type nummer
FBSMV-40/2/003-A
EAN-code
Nom. spanning
240 - 415 V
Nom. stroom
40 A
Nom. foutstroom instelbaar
Nee
Nom. foutstroom
0.03 - 0.03 A
Max. vertragingstijd
0 ms
180,87
Brutoprijs 180,87
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 4 werkdagen
Productomschrijving
170207 FBSMV-40/2/003-A Foutstroommodule voor FAZ, 40A, 2p, 30mA, type A
Aanbouwbare aardlekschakelaar-unit FBSmV, 2-polig, Nominale stroom In: 40 A, Nominale kortsluitvastheid Icn:, Nominale foutstroom IΔN: 0,03 A, Schakelapparatuur industriële en geavanceerde commerciële toepassingen
EAN-code 4015081667130
Artikelklasse (ETIM) Aardlekblok
Merk Eaton
Serie xEffect
Type nummer FBSMV-40/2/003-A
Omschrijving Foutstroommodule voor FAZ, 40A, 2p, 30mA, type A
Land van Oorsprong CZ
Technisch
Nom. spanning 240 - 415 V
Nom. stroom 40 A
Nom. foutstroom instelbaar Nee
Nom. foutstroom 0.03 - 0.03 A
Max. vertragingstijd 0 ms
Vertragingstijd, instelbaar Nee
Aantal polen 2
Type lekstroom A
Stootstroomvastheid 0.25 kA
Frequentie 50 Hz
Nom. isolatiespanning Ui 440 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 0.75 - 35 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 0.75 - 35 mm²
High-immunity uitvoering Nee
Met vergrendelingsvoorziening Ja
Beschermingsgraad (IP) IP20
Vervuilingsgraad 2
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Verliesvermogen 5.3 W