Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C32/3/003-A 170773 6354565
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C32/3/003-A
Brutoprijs 338,98
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C32/3/003-A 170773 11428535
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C32/3/003-A 170773 1088156
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C32/3/003-A 170773 2260830
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C32/3/003-A 170773 2260829
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C32/3/003-A 170773 2260831
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C32/3/003-A 170773 2248256
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C32/3/003-A 170773 697140
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C32/3/003-A 170773 6377628
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C32/3/003-A 170773 11438986
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C32/3/003-A 170773 12464047
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C32/3/003-A 170773 17989843
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C32/3/003-A 170773 17989913
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C32/3/003-A 170773 17989924
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C32/3/003-A 170773 17989928
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-C32/3/003-A 170773 17977431
Type nummer
FRBMM-C32/3/003-A
EAN-code
Aantal polen (totaal)
3
Aantal beveiligde polen
3
Nom. (meet)stroom
32 A
Nom. foutstroom
0.03 A
Uitschakelkarakteristiek
C
338,98
Brutoprijs 338,98
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 17 werkdagen
Productomschrijving
170773 FRBMM-C32/3/003-A Aardlekautomaat (RCBO) FRBmM, 3P, 32A, C-kar., 30mA, 10kA, A-type
Hoogwaardige aardlekschakelaar/installatieautomaat combinatie, netspanningsonafhankelijk, contactstandindicator rood - groen, achter aansluitklem insteekbeveiliging, driestanden borgclip - maakt het verwijderen mogelijk vanuit een bestaand kamrailsysteem, uitgebreid assortiment accessoires geschikt voor latere installatie, breed scala aan nominale foutstromen, nominale bedrijfsstromen tot en met 40 A, afschakelkarakteristieken B, C, D, nominaal afschakelvermogen 10 kA, geschikt voor buitengebruik (bedrijfsvermogen en verdeler voor buiten) tot -25 °C
EAN-code 4015081673483
Serie xEffect
Type nummer FRBMM-C32/3/003-A
Omschrijving Aardlekautomaat (RCBO) FRBmM, 3P, 32A, C-kar., 30mA, 10kA, A-type
Land van Oorsprong RO
Technisch
Aantal polen (totaal) 3
Aantal beveiligde polen 3
Nom. (meet)stroom 32 A
Nom. foutstroom 0.03 A
Uitschakelkarakteristiek C
Meeschakelende nul Nee
Type lekstroom A
Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 15 kA
Nom. (meet)spanning 415 V
Energiebegrenzingsklasse 3
Frequentie 50 Hz
Overspanningscategorie 3
Vervuilingsgraad 2
Breedte in module-eenheden 4
Inbouwdiepte 75.5 mm
High-immunity uitvoering Nee
Nom. isolatiespanning Ui 500 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Nee
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1 - 25 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1 - 25 mm²