Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B20/3/003-A 170736 6354565
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B20/3/003-A
Brutoprijs 279,43
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B20/3/003-A 170736 11428535
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B20/3/003-A 170736 1088156
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B20/3/003-A 170736 2248256
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B20/3/003-A 170736 2260793
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B20/3/003-A 170736 2260794
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B20/3/003-A 170736 2260795
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B20/3/003-A 170736 697140
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B20/3/003-A 170736 6377628
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B20/3/003-A 170736 11438986
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B20/3/003-A 170736 12464047
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B20/3/003-A 170736 17977431
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B20/3/003-A 170736 17989943
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B20/3/003-A 170736 17989924
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B20/3/003-A 170736 17989837
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B20/3/003-A 170736 17989928
Type nummer
FRBMM-B20/3/003-A
EAN-code
Aantal polen (totaal)
3
Aantal beveiligde polen
3
Nom. (meet)stroom
20 A
Nom. foutstroom
0.03 A
Uitschakelkarakteristiek
B
279,43
Brutoprijs 279,43
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 17 werkdagen
Productomschrijving
170736 FRBMM-B20/3/003-A Aardlekautomaat (RCBO) FRBmM, 3P, 20A, B-kar., 30mA, 10kA, A-type
Hoogwaardige aardlekschakelaar/installatieautomaat combinatie, netspanningsonafhankelijk, contactstandindicator rood - groen, achter aansluitklem insteekbeveiliging, driestanden borgclip - maakt het verwijderen mogelijk vanuit een bestaand kamrailsysteem, uitgebreid assortiment accessoires geschikt voor latere installatie, breed scala aan nominale foutstromen, nominale bedrijfsstromen tot en met 40 A, afschakelkarakteristieken B, C, D, nominaal afschakelvermogen 10 kA, geschikt voor buitengebruik (bedrijfsvermogen en verdeler voor buiten) tot -25 °C
EAN-code 4015081673032
Artikelklasse (ETIM) Aardlekautomaat
Merk Eaton
Serie xEffect
Type nummer FRBMM-B20/3/003-A
Omschrijving Aardlekautomaat (RCBO) FRBmM, 3P, 20A, B-kar., 30mA, 10kA, A-type
Land van Oorsprong RO
Technisch
Aantal polen (totaal) 3
Aantal beveiligde polen 3
Nom. (meet)stroom 20 A
Nom. foutstroom 0.03 A
Uitschakelkarakteristiek B
Meeschakelende nul Nee
Type lekstroom A
Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 15 kA
Nom. (meet)spanning 415 V
Energiebegrenzingsklasse 3
Frequentie 50 Hz
Overspanningscategorie 3
Vervuilingsgraad 2
Breedte in module-eenheden 4
Inbouwdiepte 75.5 mm
Beschermingsgraad (IP) IP20
Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) Nee
Stootstroomvastheid 0.25 kA
Spanningstype AC
High-immunity uitvoering Nee
Nom. isolatiespanning Ui 500 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 10 kA
Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 10 kA
Afschakelkarakteristiek Onvertraagd
Met vergrendelingsvoorziening Nee
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1 - 25 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1 - 25 mm²