Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B13/3/003-A 170734 6354565
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B13/3/003-A
Brutoprijs 319,34
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B13/3/003-A 170734 11428535
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B13/3/003-A 170734 1088156
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B13/3/003-A 170734 2248256
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B13/3/003-A 170734 2260785
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B13/3/003-A 170734 2260784
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B13/3/003-A 170734 2260786
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B13/3/003-A 170734 697140
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B13/3/003-A 170734 6377628
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B13/3/003-A 170734 11438986
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B13/3/003-A 170734 12464047
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B13/3/003-A 170734 17989928
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B13/3/003-A 170734 17989943
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B13/3/003-A 170734 17989924
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B13/3/003-A 170734 17977431
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B13/3/003-A 170734 17989837
Type nummer
FRBMM-B13/3/003-A
EAN-code
Aantal polen (totaal)
3
Aantal beveiligde polen
3
Nom. (meet)stroom
13 A
Nom. foutstroom
0.03 A
Uitschakelkarakteristiek
B
319,34
Brutoprijs 319,34
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 20 werkdagen
Productomschrijving
170734 FRBMM-B13/3/003-A Aardlekautomaat (RCBO) FRBmM, 3P, 13A, B-kar., 30mA, 10kA, A-type
Hoogwaardige aardlekschakelaar/installatieautomaat combinatie, netspanningsonafhankelijk, contactstandindicator rood - groen, achter aansluitklem insteekbeveiliging, driestanden borgclip - maakt het verwijderen mogelijk vanuit een bestaand kamrailsysteem, uitgebreid assortiment accessoires geschikt voor latere installatie, breed scala aan nominale foutstromen, nominale bedrijfsstromen tot en met 40 A, afschakelkarakteristieken B, C, D, nominaal afschakelvermogen 10 kA, geschikt voor buitengebruik (bedrijfsvermogen en verdeler voor buiten) tot -25 °C
EAN-code 4015081673025
Serie xEffect
Type nummer FRBMM-B13/3/003-A
Omschrijving Aardlekautomaat (RCBO) FRBmM, 3P, 13A, B-kar., 30mA, 10kA, A-type
Land van Oorsprong RO
Technisch
Aantal polen (totaal) 3
Aantal beveiligde polen 3
Nom. (meet)stroom 13 A
Nom. foutstroom 0.03 A
Uitschakelkarakteristiek B
Meeschakelende nul Nee
Type lekstroom A
Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 15 kA
Nom. (meet)spanning 415 V
Energiebegrenzingsklasse 3
Frequentie 50 Hz
Overspanningscategorie 3
Vervuilingsgraad 2
Breedte in module-eenheden 4
Inbouwdiepte 75.5 mm
High-immunity uitvoering Nee
Nom. isolatiespanning Ui 500 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Nee
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1 - 25 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1 - 25 mm²