Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B10/3/003-A 170733 11428535
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B10/3/003-A
Brutoprijs 276,79
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B10/3/003-A 170733 6354565
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B10/3/003-A 170733 11438986
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B10/3/003-A 170733 6377628
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B10/3/003-A 170733 697140
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B10/3/003-A 170733 2260783
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B10/3/003-A 170733 2260781
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B10/3/003-A 170733 2248256
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B10/3/003-A 170733 2260782
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B10/3/003-A 170733 1088156
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B10/3/003-A 170733 17989943
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B10/3/003-A 170733 17989924
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B10/3/003-A 170733 17989928
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B10/3/003-A 170733 17989837
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B10/3/003-A 170733 17977431
Eaton - Aardlekautomaat - FRBMM-B10/3/003-A 170733 12464047
Type nummer
FRBMM-B10/3/003-A
EAN-code
Aantal polen (totaal)
3
Aantal beveiligde polen
3
Nom. (meet)stroom
10 A
Nom. foutstroom
0.03 A
Uitschakelkarakteristiek
B
276,79
Brutoprijs 276,79
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 16 werkdagen
Productomschrijving
170733 FRBMM-B10/3/003-A Aardlekautomaat (RCBO) FRBmM, 3P, 10A, B-kar., 30mA, 10kA, A-type
Hoogwaardige aardlekschakelaar/installatieautomaat combinatie, netspanningsonafhankelijk, contactstandindicator rood - groen, achter aansluitklem insteekbeveiliging, driestanden borgclip - maakt het verwijderen mogelijk vanuit een bestaand kamrailsysteem, uitgebreid assortiment accessoires geschikt voor latere installatie, breed scala aan nominale foutstromen, nominale bedrijfsstromen tot en met 40 A, afschakelkarakteristieken B, C, D, nominaal afschakelvermogen 10 kA, geschikt voor buitengebruik (bedrijfsvermogen en verdeler voor buiten) tot -25 °C
EAN-code 4015081673018
Serie xEffect
Type nummer FRBMM-B10/3/003-A
Omschrijving Aardlekautomaat (RCBO) FRBmM, 3P, 10A, B-kar., 30mA, 10kA, A-type
Land van Oorsprong RO
Technisch
Aantal polen (totaal) 3
Aantal beveiligde polen 3
Nom. (meet)stroom 10 A
Nom. foutstroom 0.03 A
Uitschakelkarakteristiek B
Meeschakelende nul Nee
Type lekstroom A
Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 15 kA
Nom. (meet)spanning 415 V
Energiebegrenzingsklasse 3
Frequentie 50 Hz
Overspanningscategorie 3
Vervuilingsgraad 2
Breedte in module-eenheden 4
Inbouwdiepte 75.5 mm
High-immunity uitvoering Nee
Nom. isolatiespanning Ui 500 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Met vergrendelingsvoorziening Nee
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1 - 25 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1 - 25 mm²