Eaton - Aardlekautomaat - FRBM6-C16/3N/03-A 170957 11430328
Eaton - Aardlekautomaat - FRBM6-C16/3N/03-A
Brutoprijs 249,65
Eaton - Aardlekautomaat - FRBM6-C16/3N/03-A 170957 6354088
Eaton - Aardlekautomaat - FRBM6-C16/3N/03-A 170957 11443426
Eaton - Aardlekautomaat - FRBM6-C16/3N/03-A 170957 6382366
Eaton - Aardlekautomaat - FRBM6-C16/3N/03-A 170957 2254407
Eaton - Aardlekautomaat - FRBM6-C16/3N/03-A 170957 2254409
Eaton - Aardlekautomaat - FRBM6-C16/3N/03-A 170957 2254408
Eaton - Aardlekautomaat - FRBM6-C16/3N/03-A 170957 1088046
Eaton - Aardlekautomaat - FRBM6-C16/3N/03-A 170957 696607
Eaton - Aardlekautomaat - FRBM6-C16/3N/03-A 170957 17989965
Eaton - Aardlekautomaat - FRBM6-C16/3N/03-A 170957 17989847
Eaton - Aardlekautomaat - FRBM6-C16/3N/03-A 170957 17989919
Eaton - Aardlekautomaat - FRBM6-C16/3N/03-A 170957 12464585
Type nummer
FRBM6-C16/3N/03-A
EAN-code
Aantal polen (totaal)
4
Aantal beveiligde polen
4
Nom. (meet)stroom
16 A
Nom. foutstroom
0.3 A
Uitschakelkarakteristiek
C
249,65
Brutoprijs 249,65
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 5 werkdagen
Productomschrijving
170957 FRBM6-C16/3N/03-A Aardlekautomaat (RCBO) FRBM6, C-kar., 16A, 300mA, 3P+N, 6kA
Hoogwaardige aardlekautomaat, netspanning onafhankelijk, standaanduiding rood - groen, klem achterinsteek afscherming, driestanden borgclip - maakt het verwijderen mogelijk vanuit een bestaand railsysteem, uitgebreide reeks accessoires kan achteraf worden gemonteerd, grote keuze aan nominale foutstromen, nominale bedrijfsstromen tot en met 40 A, afschakelkarakteristieken B, C, D, nominaal uitschakelvermogen 6 kA, geschikt voor gebruik buitenshuis (bouwstroom en buitenverdeelkast) tot en met -25 °C
EAN-code 4015081674992
Artikelklasse (ETIM) Aardlekautomaat
Merk Eaton
Serie xEffect
Type nummer FRBM6-C16/3N/03-A
Omschrijving Aardlekautomaat (RCBO) FRBM6, C-kar., 16A, 300mA, 3P+N, 6kA
Land van Oorsprong RO
Technisch
Aantal polen (totaal) 4
Aantal beveiligde polen 4
Nom. (meet)stroom 16 A
Nom. foutstroom 0.3 A
Uitschakelkarakteristiek C
Meeschakelende nul Ja
Type lekstroom A
Nom. (meet)spanning 415 V
Energiebegrenzingsklasse 3
Frequentie 50 Hz
Overspanningscategorie 3
Vervuilingsgraad 2
Breedte in module-eenheden 4
Inbouwdiepte 75.5 mm
Beschermingsgraad (IP) IP20
Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) Nee
Stootstroomvastheid 0.25 kA
Spanningstype AC
High-immunity uitvoering Nee
Nom. isolatiespanning Ui 500 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 6 kA
Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 6 kA
Afschakelkarakteristiek Onvertraagd
Met vergrendelingsvoorziening Nee
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1 - 25 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1 - 25 mm²