Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/2/003-G/A 168198 11429868
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/2/003-G/A
Brutoprijs 257,69
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/2/003-G/A 168198 6354089
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/2/003-G/A 168198 11457885
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/2/003-G/A 168198 6377111
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/2/003-G/A 168198 178313
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/2/003-G/A 168198 2254090
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/2/003-G/A 168198 2248411
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/2/003-G/A 168198 2254091
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/2/003-G/A 168198 2254092
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/2/003-G/A 168198 1088669
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/2/003-G/A 168198 17988883
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/2/003-G/A 168198 17989879
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/2/003-G/A 168198 17975400
Eaton - Aardlekautomaat - FRBDM-B10/2/003-G/A 168198 12463952
Type nummer
FRBDM-B10/2/003-G/A
EAN-code
Aantal polen (totaal)
2
Aantal beveiligde polen
2
Nom. (meet)stroom
10 A
Nom. foutstroom
0.03 A
Uitschakelkarakteristiek
B
257,69
Brutoprijs 257,69
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 21 werkdagen
Productomschrijving
168198 FRBDM-B10/2/003-G/A Dig. aardlekaut. (RCBO) FRBdM, 2P, 10A, B-kar., 30mA, 10kA, G/A-type
Combinatie aardlekbeveiliging/installatieautomaat van hoge kwaliteit, lijn netspanningsafhankelijk, Contactstandindicator rood-groen, stekkerbescherming contactklem achter, tri-stabiele borgschuif - maakt verwijdering uit bestaand railsysteem mogelijk, uitgebreide reeks accessoires geschikt voor vervolginstallatie, breed scala nominale foutstromen, nominale bedrijfsstromen tot 40 A, afschakelkarakteristieken B, C, D, nominaal uitschakelvermogen 10 kA, geschikt voor buitengebruik (bedrijfsvermogen en verdeler voor buiten) tot -25°C
EAN-code 4015081647699
Artikelklasse (ETIM) Aardlekautomaat
Merk Eaton
Serie xEffect
Type nummer FRBDM-B10/2/003-G/A
Omschrijving Dig. aardlekaut. (RCBO) FRBdM, 2P, 10A, B-kar., 30mA, 10kA, G/A-type
Land van Oorsprong CZ
Technisch
Aantal polen (totaal) 2
Aantal beveiligde polen 2
Nom. (meet)stroom 10 A
Nom. foutstroom 0.03 A
Uitschakelkarakteristiek B
Meeschakelende nul Nee
Type lekstroom A
Nom. afschakelvermogen EN 60898 10 kA
Nom. (meet)spanning 240 V
Energiebegrenzingsklasse 3
Frequentie 50 Hz
Overspanningscategorie 3
Vervuilingsgraad 2
Breedte in module-eenheden 2
Inbouwdiepte 70 mm
Beschermingsgraad (IP) IP20
Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) Nee
Stootstroomvastheid 3 kA
Spanningstype AC
High-immunity uitvoering Ja
Nom. isolatiespanning Ui 250 V
Nom. stoothoudspanning (Uimp) 4 kV
Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 10 kA
Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 10 kA
Afschakelkarakteristiek Kortvertraagd
Met vergrendelingsvoorziening Nee
Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf -25 - 40 °C
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads 1 - 25 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads 1 - 25 mm²
Inbouwmontage (stucwerk) Nee
Verliesvermogen 4.4 W