Bailey - LED-lamp - 80100038239
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Bailey - LED-lamp - 80100038239
Ons artikelnummer
1213458
Artikelnummer fabrikant
80100038239
Type nummer
80100038239
EAN-code
8714681382394
Nom. spanning
220 - 240 V
Spanningstype
AC
Kleurweergave-index
80-89
Lampvorm
Bol
Uitvoering glas/afdekking
Opaal
Opvolger
Productomschrijving
80100038239 LED GLOBELAMP 125MM 4 WATT E27 430LM 2700
Led filament lampen kan men zien als de moderne duurzame versie van de oude gloeilamp. De zogenaamde filamenten vervangen de traditionele gloeidraad waardoor de lampen vele malen energiezuiniger zijn en veel langer meegaan. Opaal lampen geven een mooi egaal wit licht af. Hierdoor krijg je het gevoel van een mooie witte en lichtgevende bol. Dit past heel mooi in (half) open armaturen of zelfs alleen aan een draad in een lamphouder als decoratief element in een strak modern interieur.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 4206616
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1213458 |
| Artikelnummer fabrikant | 80100038239 |
| EAN-code | 8714681382394 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | 80100038239 |
| Omschrijving | LED FIL G125 E27 4W (37W) 430lm 827 Opal |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Bol |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Voet | E27 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 125 mm |
| Lengte | 175 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 36 - 36 mA |
| Vermogensfactor | 0.4 |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Lichtstroom | 430 - 430 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 108 lm/W |
| Filament lamp | Ja |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Kleur behuizing | Wit |
| Stralingshoek | 360 - 360 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 0.1 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 170 g |
| Afmeting verpakking | 125 x 175 x 125 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st