Bailey - LED-lamp - G125 OP
Brutoprijs
13,00
Bailey - LED-lamp - G125 OP
Ons artikelnummer
4206616
Artikelnummer fabrikant
142590
Type nummer
G125 OP
EAN-code
8714681425909
Nom. spanning
220 - 240 V
Spanningstype
AC
Kleurweergave-index
80-89
Lampvorm
Bol
Uitvoering glas/afdekking
Opaal
Productomschrijving
142590 LED FIL G125 E27 DIM 4W
Led filament lampen kan men zien als de moderne duurzame versie van de oude gloeilamp. De zogenaamde filamenten vervangen de traditionele gloeidraad waardoor de lampen vele malen energiezuiniger zijn en veel langer meegaan. Deze serie lampen zijn dimbaar (afhankelijk van type dimmer en aantal te dimmen lampen op 1 dimmer).
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4206616 |
| Artikelnummer fabrikant | 142590 |
| EAN-code | 8714681425909 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | G125 OP |
| Omschrijving | LED FIL G125 E27 DIM 4W (32W) 350lm 827 Opal |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Bol |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Voet | E27 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 125 mm |
| Lengte | 175 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 20 - 20 mA |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Lichtstroom | 350 - 350 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 88 lm/W |
| Filament lamp | Ja |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Kleur behuizing | Wit |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 0.12 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 125 g |
| Afmeting verpakking | 130 x 130 x 200 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st