Bailey - Gloeilamp globevormig - GL706240040MW
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Bailey - Gloeilamp globevormig - GL706240040MW
Ons artikelnummer
1950236
Artikelnummer fabrikant
GL706240040MW
Type nummer
GL706240040MW
EAN-code
8714681062982
Lampvermogen
40 W
Lampspanning
220 - 220 V
Lichtstroom
290 lm
Voet
E27
Model
Opaal
Opvolger
Productomschrijving
GLOBE G60 E27 220-240V 40W OPAL / GL706240040MW
Gloeilampen hebben vele toepassingsgebieden.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 4208893
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1950236 |
| Artikelnummer fabrikant | GL706240040MW |
| EAN-code | 8714681062982 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gloeilamp globevormig |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | GL706240040MW |
| Omschrijving | Globe G60 E27 220-240V 40W Opal |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampvermogen | 40 W |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lichtstroom | 290 lm |
| Voet | E27 |
| Model | Opaal |
| Diameter | 60 mm |
| Totale lengte | 93 mm |
| Kleur | Kleurloos |
| Flicker flame/thema-uitvoering | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 40 kWh |
| Lampaanduiding | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 100 g |
| Afmeting verpakking | 60 x 93 x 60 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st