Bailey - Gloeilamp globevormig - G60
Brutoprijs
5,00
Bailey - Gloeilamp globevormig - G60
Ons artikelnummer
4208893
Artikelnummer fabrikant
GL706240025MW
Type nummer
G60
EAN-code
8714681270370
Lampvermogen
25 W
Lampspanning
220 - 220 V
Lichtstroom
160 lm
Voet
E27
Model
Opaal
Productomschrijving
GL706240025MW GLOBE G60 E27 22
Gloeilampen hebben vele toepassingsgebieden.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4208893 |
| Artikelnummer fabrikant | GL706240025MW |
| EAN-code | 8714681270370 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gloeilamp globevormig |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | G60 |
| Omschrijving | Globe G60 E27 220-240V 25W Opal |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampvermogen | 25 W |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lichtstroom | 160 lm |
| Voet | E27 |
| Model | Opaal |
| Diameter | 60 mm |
| Totale lengte | 93 mm |
| Kleur | Kleurloos |
| Flicker flame/thema-uitvoering | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 25 kWh |
| Lampaanduiding | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 100 g |
| Afmeting verpakking | 60 x 93 x 60 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st