Wiska - Deksel voor dozen voor montage op de wand/plafond - 608
Brutoprijs
26,40
Wiska - Deksel voor dozen voor montage op de wand/plafond - 608
Ons artikelnummer
4250365
Artikelnummer fabrikant
10106021
Type nummer
608
EAN-code
4007686017953
Lengte
108 mm
Diepte
15 mm
Breedte
98 mm
Vorm
Rechthoekig
Bevestigingswijze
Klik
Productomschrijving
10106021 OPBOUWDOOS-CONNECTORD EKSEL, SNAP-FIT, MET CHASSISDEEL 2X3-POLIG
Wiska opbouwdoos WHK 608-SD-2x3p-Ad-v grijs
Opbouwdoos-connectordeksel, snap-fit, met chassisdeel 2x3-polig
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4250365 |
| Artikelnummer fabrikant | 10106021 |
| EAN-code | 4007686017953 |
| Artikelklasse (ETIM) | Deksel voor dozen voor montage op de wand/plafond |
| Merk | Wiska |
| Serie | |
| Type nummer | 608 |
| Omschrijving | Wiska opbouwdoos WHK 608-SD-2x3p-Ad-v grijs |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lengte | 108 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Breedte | 98 mm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Bevestigingswijze | Klik |
| Model | Geschikt voor snap-in connector (merkspecifiek) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal 3 polige connectoren | 2 |
| Aantal 4 polige connectoren | 0 |
| Aantal 5 polige connectoren | 0 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 25 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 80 g |
| Afmeting verpakking | 108 x 98 x 21 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 26,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st