Wiska - Afdichtdop kabelinvoer - 10065465
Brutoprijs
45,70
Wiska - Afdichtdop kabelinvoer - 10065465
Ons artikelnummer
4173299
Artikelnummer fabrikant
10065465
Type nummer
10065465
EAN-code
4007685012195
Type schroefdraad
Metrisch
Nom. draadmaat metrisch/Pg
40
Spoed schroefdraad
1.5 mm
Materiaal
Metaal
Materiaalkwaliteit
RVS 304 (V2A)
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
10065465 BLINDSTOP RVS, DRAAD
Wiska ESVS 40 RVS blindstop M40x1,5
Blindstop RVS, draad M40x1,5
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4173299 |
| Artikelnummer fabrikant | 10065465 |
| EAN-code | 4007685012195 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdichtdop kabelinvoer |
| Merk | Wiska |
| Serie | |
| Type nummer | 10065465 |
| Omschrijving | Wiska ESVS 40 RVS blindstop M40x1,5 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 40 |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (V2A) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Gebruikstemperatuur | -200 - 250 °C |
| Drukcompenserend | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 25 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 36 g |
| Afmeting verpakking | 44 x 44 x 13 mm |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 45,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st