Wiha - Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting - 33844
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Wiha - Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting - 33844
Ons artikelnummer
2487474
Artikelnummer fabrikant
33844
Type nummer
33844
EAN-code
4010995338442
Geschikt voor
Adereindhulzen
Doorsnede
0.14 - 16 mm²
Uitvoering/bediening
Mechanisch
Lengte
220 mm
Productomschrijving
33844 KRIMPTANG ADEREINDHULS Z 62 0 001 06 - 0,14-10 220MM
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2487474 |
| Artikelnummer fabrikant | 33844 |
| EAN-code | 4010995338442 |
| Artikelklasse (ETIM) | Perstang kabelschoenen/-verbinders, adereindhulzen, schermaansluiting |
| Merk | Wiha |
| Serie | Handgereedschappen |
| Type nummer | 33844 |
| Omschrijving | WIHA Krimptang Adereindhulzen Z62006 0,14 - 16mm² 220mm |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor | Adereindhulzen |
| Doorsnede | 0.14 - 16 mm² |
| Uitvoering/bediening | Mechanisch |
| Lengte | 220 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 531 g |
| Afmeting verpakking | 22 x 7 x 3 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st