Wiha - Bithouder - 01913
Brutoprijs
12,97
Wiha - Bithouder - 01913
Ons artikelnummer
2484499
Artikelnummer fabrikant
01913
Type nummer
01913
EAN-code
4010995019136
Magnetisch
Ja
Lengte
72 mm
Maat bitopname
1/4"
Maat machineopname
1/4"
Dophouder
Nee
Productomschrijving
01913 UNIVERSELE BITHOUDER MAGNETISCH/BORGRING E 6,3 7143 1/4 X72
WIHA Magnetische Bithouder 1/4" E 6,3 met Borgring 7143 72mm
Magnetische Bithouder 1/4" E 6,3 met Borgring 7143 Eigenschappen: • Huls: RVS • Punt:Voor bits conform DIN 3126, ISO 1173 vorm C 6,3. • Aansluiting: 1/4"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2484499 |
| Artikelnummer fabrikant | 01913 |
| EAN-code | 4010995019136 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bithouder |
| Merk | Wiha |
| Serie | Handgereedschappen |
| Type nummer | 01913 |
| Omschrijving | WIHA Magnetische Bithouder 1/4" E 6,3 met Borgring 7143 72mm |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Magnetisch | Ja |
| Lengte | 72 mm |
| Maat bitopname | 1/4" |
| Maat machineopname | 1/4" |
| Dophouder | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 30 g |
| Afmeting verpakking | 10 x 7 x 0,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12,97 per 1 st |
Artikel bevat 1 st