Wieland - Gelijkstroomvoedingseenheid - WIPOS PB1 24-0.42
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Wieland - Gelijkstroomvoedingseenheid - WIPOS PB1 24-0.42
Ons artikelnummer
2494056
Artikelnummer fabrikant
81.000.6300.0
Type nummer
WIPOS PB1 24-0.42
EAN-code
4049088081439
Spanningstype voedingsspanning
AC/DC
1e Secundaire spanning
24 - 24 V
Max. uitgangsstroom 1
0.42 A
Breedte
18 mm
Secundaire spanning instelbaar
Ja
Productomschrijving
81.000.6300.0 VOEDING WIPOS PB1 24-0.42
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2494056 |
| Artikelnummer fabrikant | 81.000.6300.0 |
| EAN-code | 4049088081439 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | Wieland |
| Serie | VOEDINGEN |
| Type nummer | WIPOS PB1 24-0.42 |
| Omschrijving | VOEDING WIPOS PB1 24-0.42 |
| Land van Oorsprong | TW |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 0.42 A |
| Breedte | 18 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 90 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 120 - 375 V |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Vermogensafgifte | 10 W |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Hoogte | 91 mm |
| Diepte | 56.5 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 114,24 g |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st