Wibe - Bocht/hoekstuk kabelladder - 716070
Brutoprijs
455,19
Wibe - Bocht/hoekstuk kabelladder - 716070
Ons artikelnummer
1083550
Artikelnummer fabrikant
716070
Type nummer
716070
EAN-code
7321677160709
Uitvoering zijligger
Buisvorm (gesloten)
Uitvoeringsvorm sport
Profiel geperforeerd
Afbuiging (hoek)
90°
Scharnierend
Nee
Geschikt voor kabelladderhoogte
55 mm
Productomschrijving
716 070 BINNENBOCHT 90GR 400MM THERMISCH VERZINKT
WIBE - Bocht 90˚ binnen 15 - 400mm - Thermisch verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1083550 |
| Artikelnummer fabrikant | 716070 |
| EAN-code | 7321677160709 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bocht/hoekstuk kabelladder |
| Merk | Wibe |
| Serie | Wibe |
| Type nummer | 716070 |
| Omschrijving | BOCHT 90 BINNEN 15-400 TV |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Uitvoering zijligger | Buisvorm (gesloten) |
| Uitvoeringsvorm sport | Profiel geperforeerd |
| Afbuiging (hoek) | 90° |
| Scharnierend | Nee |
| Geschikt voor kabelladderhoogte | 55 mm |
| Geschikt voor kabelladderbreedte | 400 mm |
| Model | Zonder verbinder |
| Binnenstraal | 268 mm |
| Uitvoering voor grote overspanningen | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Volbad thermisch verzinkt |
| Richtingsverandering | Horizontaal |
| Zijperforatie | Nee |
| Bochtuitvoering | Gladde bocht |
| Hoek | 90° |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,4 kg |
| Afmeting verpakking | 0,815 x 0,815 x 0,055 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 455,19 per 1 st |
Artikel bevat 1 st