Wibe - Bevestigingsklem - CSU795243
Brutoprijs
19,15
Wibe - Bevestigingsklem - CSU795243
Ons artikelnummer
2547306
Artikelnummer fabrikant
CSU795243
Type nummer
CSU795243
EAN-code
3606485410357
Bevestigingswijze
Schroeven
Aansluitwijze bouwdeel
Klem
Draadmaat (metrisch)
8
Geschikt voor flensdikte
2 - 2 mm
Scharnierend
Nee
Productomschrijving
CSU795243 PROFIELKLEM 42 ZP
WIBE - Profielklem - 42mm - Staal - Poedercoat - RAL9010
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2547306 |
| Artikelnummer fabrikant | CSU795243 |
| EAN-code | 3606485410357 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bevestigingsklem |
| Merk | Wibe |
| Serie | Wibe |
| Type nummer | CSU795243 |
| Omschrijving | PROFIELKLEM 42 ZP |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Bevestigingswijze | Schroeven |
| Aansluitwijze bouwdeel | Klem |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Geschikt voor flensdikte | 2 - 2 mm |
| Scharnierend | Nee |
| Nastelbaar | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Lamellaire zink/aluminium coating |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
| Afmeting verpakking | 0,055 x 0,03 x 0,055 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 19,15 per 1 st |
Artikel bevat 1 st