Werma - Zoemer - 11806815
Brutoprijs
67,42
Werma - Zoemer - 11806815
Ons artikelnummer
1091260
Artikelnummer fabrikant
118.068.15
Type nummer
11806815
EAN-code
4049787000427
Nom. spanning
24 V
Type stroom
AC/DC
Stroomverbruik
0.02 A
Beschermingsgraad (IP)
IP30
Geluidssterkte
90 dB
Productomschrijving
11806815 ZOEMER CONTINU 24VAC/DC
Geringe opgenomen stroom minimaliseert de bedrijfskosten IP 43 met afdekkap Met onafgebroken toon
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1091260 |
| Artikelnummer fabrikant | 118.068.15 |
| EAN-code | 4049787000427 |
| Artikelklasse (ETIM) | Zoemer |
| Merk | Werma |
| Serie | Audible |
| Type nummer | 11806815 |
| Omschrijving | Elektr. zoemer EM continue 24VAC/DC GY |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 24 V |
| Type stroom | AC/DC |
| Stroomverbruik | 0.02 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Geluidssterkte | 90 dB |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Toontype | Continu toon |
| Montagewijze | Inbouw |
| Ingebouwde trafo | Nee |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Overig |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 25 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,043 kg |
| Afmeting verpakking | 0,054 x 0,075 x 0,054 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 67,42 per 1 st |
Artikel bevat 1 st