Werma - Toebehoren/onderdelen voor optische en akoestische signaleringsapparaten - 97584510
Brutoprijs
19,50
Werma - Toebehoren/onderdelen voor optische en akoestische signaleringsapparaten - 97584510
Ons artikelnummer
1029266
Artikelnummer fabrikant
975.845.10
Type nummer
97584510
EAN-code
4049787008119
Type toebehoren/onderdelen
Overig
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
97584510 BUIS 25X100MM SR
100mm lange aluminium buis met 25mm diameter.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1029266 |
| Artikelnummer fabrikant | 975.845.10 |
| EAN-code | 4049787008119 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor optische en akoestische signaleringsapparaten |
| Merk | Werma |
| Serie | Accessories |
| Type nummer | 97584510 |
| Omschrijving | Buis D25mm lengte 100mm SR |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,03 kg |
| Afmeting verpakking | 0,025 x 0,025 x 0,1 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 19,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st