Werma - Toebehoren/onderdelen voor optische en akoestische signaleringsapparaten - 97584080
Brutoprijs
46,95
Werma - Toebehoren/onderdelen voor optische en akoestische signaleringsapparaten - 97584080
Ons artikelnummer
1215364
Artikelnummer fabrikant
975.840.80
Type nummer
97584080
EAN-code
4049787008195
Type toebehoren/onderdelen
Overig
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
97584080 BUIS D=25MM L=800MM
800mm lange aluminium buis met 25mm diameter.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1215364 |
| Artikelnummer fabrikant | 975.840.80 |
| EAN-code | 4049787008195 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor optische en akoestische signaleringsapparaten |
| Merk | Werma |
| Serie | Accessories |
| Type nummer | 97584080 |
| Omschrijving | Buis D25mm lengte 800mm SR |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,221 kg |
| Afmeting verpakking | 0,025 x 0,025 x 0,8 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 46,95 per 1 st |
Artikel bevat 1 st