Werma - Toebehoren/onderdelen voor optische en akoestische signaleringsapparaten - 97584025
Brutoprijs
22,16
Werma - Toebehoren/onderdelen voor optische en akoestische signaleringsapparaten - 97584025
Ons artikelnummer
1100800
Artikelnummer fabrikant
975.840.25
Type nummer
97584025
EAN-code
4049787008225
Type toebehoren/onderdelen
Overig
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
97584025 ZWAAILAMP BUIS 250MM
250mm lange aluminium buis met 25mm diameter.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1100800 |
| Artikelnummer fabrikant | 975.840.25 |
| EAN-code | 4049787008225 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor optische en akoestische signaleringsapparaten |
| Merk | Werma |
| Serie | Accessories |
| Type nummer | 97584025 |
| Omschrijving | Buis D25mm lengte 250mm SR |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,076 kg |
| Afmeting verpakking | 0,025 x 0,025 x 0,25 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 22,16 per 1 st |
Artikel bevat 1 st