Werma - Optische/akoestische signaalgever - EvoSIGNAL
Brutoprijs
172,70
Werma - Optische/akoestische signaalgever - EvoSIGNAL
Ons artikelnummer
2678579
Artikelnummer fabrikant
460.110.75
Type nummer
EvoSIGNAL
EAN-code
4049787042953
Type stroom
AC/DC
Stroomverbruik
0.098 A
Beschermingsgraad (IP)
IP66
Vermogen
1 W
Kleur lenskap
Rood
Productomschrijving
46011075 Combi 24VAC/DC RD Mini TwinLIGHT
Kleine optisch-akoestische combinatie uit de EvoSIGNAL serie. Voor toepassingen waar de ruimte beperkt is TwinLIGHT: Twee lichtgevende beelden in één product (continu en knipperend licht) Meertonige sirene: continue/pulstoon met 95 dB Bestel de geschikte montageadapter afzonderlijk.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2678579 |
| Artikelnummer fabrikant | 460.110.75 |
| EAN-code | 4049787042953 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | Combination |
| Type nummer | EvoSIGNAL |
| Omschrijving | Mini TwinLIGHT Combi 24VAC/DC RD |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type stroom | AC/DC |
| Stroomverbruik | 0.098 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Vermogen | 1 W |
| Kleur lenskap | Rood |
| Lamptype | Led |
| Geluidssterkte | 95 dB |
| Type optisch signaal | Overig |
| Type akoestisch signaal | Pulstoon |
| Montagewijze | Overig |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Nom. spanning | 24 - 24 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Frequentie geluidssignaal | 4000 - 4000 kHz |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,1 kg |
| Afmeting verpakking | 0,068 x 0,068 x 0,096 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 172,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st