Werma - Optische/akoestische signaalgever - EVOSIGNAL
Brutoprijs
317,84
Werma - Optische/akoestische signaalgever - EVOSIGNAL
Ons artikelnummer
1420575
Artikelnummer fabrikant
461.420.70
Type nummer
EVOSIGNAL
EAN-code
4049787044278
Type stroom
AC/DC
Stroomverbruik
0.205 A
Beschermingsgraad (IP)
IP66
Kleur lenskap
Kleurloos
Lamptype
Led
Productomschrijving
MIDI TWINFLASH COMBI
Middelgrote optisch-akoestische combinatie uit de EvoSIGNAL serie. Voor signalering over middellange afstanden (10 - 30 m afstand). TwinFLASH: Twee lichtgevende beelden in één product (knipperlicht en EVS-flits) Meertonige sirene: 10 tonen met 110 dB. Bestel afzonderlijk de geschikte montageadapter.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1420575 |
| Artikelnummer fabrikant | 461.420.70 |
| EAN-code | 4049787044278 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | Combination |
| Type nummer | EVOSIGNAL |
| Omschrijving | Midi TwinFLASH Combi 12/24VAC/DC CL |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type stroom | AC/DC |
| Stroomverbruik | 0.205 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Kleur lenskap | Kleurloos |
| Lamptype | Led |
| Geluidssterkte | 110 dB |
| Type optisch signaal | Overig |
| Type akoestisch signaal | Overig |
| Montagewijze | Overig |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Nom. spanning | 24 - 24 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Frequentie geluidssignaal | 3300 - 3300 kHz |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,225 kg |
| Afmeting verpakking | 0,09 x 0,09 x 0,14 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 317,84 per 1 st |
Artikel bevat 1 st