Werma - Optische/akoestische signaalgever - 84484055
Brutoprijs
507,27
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 84484055
Ons artikelnummer
2476741
Artikelnummer fabrikant
844.840.55
Type nummer
84484055
EAN-code
4049787012161
Type stroom
DC
Stroomverbruik
0.4 A
Beschermingsgraad (IP)
IP54
Vermogen
1 W
Geluidssterkte
88 dB
Productomschrijving
84484055 VOCAAL ELEMENT 24VDC ZW
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2476741 |
| Artikelnummer fabrikant | 844.840.55 |
| EAN-code | 4049787012161 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | |
| Type nummer | 84484055 |
| Omschrijving | Vocal element 24VDC BK |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type stroom | DC |
| Stroomverbruik | 0.4 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Vermogen | 1 W |
| Geluidssterkte | 88 dB |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Nom. spanning | 24 - 24 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Conform EN 54-23 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,302 kg |
| Afmeting verpakking | 0,24 x 0,084 x 0,084 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 507,27 per 1 st |
Artikel bevat 1 st