Werma - Optische/akoestische signaalgever - 84412668
Brutoprijs
152,22
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 84412668
Ons artikelnummer
2476739
Artikelnummer fabrikant
844.126.68
Type nummer
84412668
EAN-code
4049787012185
Type stroom
AC
Stroomverbruik
0.04 A
Beschermingsgraad (IP)
IP54
Vermogen
1 W
Kleur behuizing
Zwart
Productomschrijving
84412668 SIRENE ELEMENT 8 TNE 230VAC ZW
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2476739 |
| Artikelnummer fabrikant | 844.126.68 |
| EAN-code | 4049787012185 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | |
| Type nummer | 84412668 |
| Omschrijving | Siren element 8 tne 230VAC BK |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type stroom | AC |
| Stroomverbruik | 0.04 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Vermogen | 1 W |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Conform EN 54-23 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,113 kg |
| Afmeting verpakking | 0,077 x 0,07 x 0,07 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 152,22 per 1 st |
Artikel bevat 1 st