Werma - Optische/akoestische signaalgever - 84353055
Brutoprijs
288,06
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 84353055
Ons artikelnummer
2476730
Artikelnummer fabrikant
843.530.55
Type nummer
84353055
EAN-code
4049787012260
Type stroom
AC/DC
Stroomverbruik
0.04 A
Beschermingsgraad (IP)
IP54
Vermogen
1 W
Kleur lenskap
Blauw
Productomschrijving
84353055 LED ZWAAILICHT EL.24VAC/DC BL
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2476730 |
| Artikelnummer fabrikant | 843.530.55 |
| EAN-code | 4049787012260 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | |
| Type nummer | 84353055 |
| Omschrijving | LED Rotating light el. 24VAC/DC BU |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type stroom | AC/DC |
| Stroomverbruik | 0.04 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Vermogen | 1 W |
| Kleur lenskap | Blauw |
| Lamptype | Led |
| Type optisch signaal | Overig |
| Nom. spanning | 24 - 24 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Conform EN 54-23 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,106 kg |
| Afmeting verpakking | 0,077 x 0,07 x 0,07 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 288,06 per 1 st |
Artikel bevat 1 st