Werma - Optische/akoestische signaalgever - 84343055
Brutoprijs
288,06
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 84343055
Ons artikelnummer
2476720
Artikelnummer fabrikant
843.430.55
Type nummer
84343055
EAN-code
4049787012352
Type stroom
AC/DC
Stroomverbruik
0.04 A
Beschermingsgraad (IP)
IP54
Vermogen
1 W
Kleur lenskap
Helder
Productomschrijving
84343055 LED ZWAAILICHT EL.24VAC/DC CL
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2476720 |
| Artikelnummer fabrikant | 843.430.55 |
| EAN-code | 4049787012352 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | |
| Type nummer | 84343055 |
| Omschrijving | LED Rotating light el. 24VAC/DC CL |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type stroom | AC/DC |
| Stroomverbruik | 0.04 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Vermogen | 1 W |
| Kleur lenskap | Helder |
| Lamptype | Led |
| Type optisch signaal | Overig |
| Nom. spanning | 24 - 24 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Conform EN 54-23 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,101 kg |
| Afmeting verpakking | 0,077 x 0,07 x 0,07 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 288,06 per 1 st |
Artikel bevat 1 st