Werma - Optische/akoestische signaalgever - 45031055
Brutoprijs
311,18
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 45031055
Ons artikelnummer
2476123
Artikelnummer fabrikant
450.310.55
Type nummer
45031055
EAN-code
4049787006344
Nom. spanning
30 V
Stroomverbruik
0.08 A
Geluidssterkte
80 dB
Productomschrijving
45031055 AS-I LED/BUZZER EM CONTINU TOON 30VDC GL
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2476123 |
| Artikelnummer fabrikant | 450.310.55 |
| EAN-code | 4049787006344 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | |
| Type nummer | 45031055 |
| Omschrijving | AS-i LED/Buzzer EM Contin. tone 30VDC YE |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 30 V |
| Stroomverbruik | 0.08 A |
| Geluidssterkte | 80 dB |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,06 kg |
| Afmeting verpakking | 0,077 x 0,07 x 0,07 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 311,18 per 1 st |
Artikel bevat 1 st