Werma - Optische/akoestische signaalgever - 45010055
Brutoprijs
192,68
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 45010055
Ons artikelnummer
2476120
Artikelnummer fabrikant
450.100.55
Type nummer
45010055
EAN-code
4049787006375
Nom. spanning
24 V
Type stroom
DC
Stroomverbruik
0.08 A
Beschermingsgraad (IP)
IP65
Kleur lenskap
Rood
Productomschrijving
45010055 LED ZOEMER EM CONTINU TOON 24VDC RD
LED buzzer combo met aan/uit knop. LED continuverlichting met schakelbare continue toon voor tweetraps signalering Uitschakelen van het akoestische signaal is mogelijk door licht indrukken Bevestigingsfunctie Potentiaalvrije uitgang voor terugkoppeling van zoemeruitschakeling naar het besturingssysteem Positieve en negatieve besturingslogica
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2476120 |
| Artikelnummer fabrikant | 450.100.55 |
| EAN-code | 4049787006375 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | Combination |
| Type nummer | 45010055 |
| Omschrijving | LED zoemer EM continue 24VDC RD |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 24 V |
| Type stroom | DC |
| Stroomverbruik | 0.08 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur lenskap | Rood |
| Lamptype | Led |
| Geluidssterkte | 80 dB |
| Type optisch signaal | Continu licht |
| Type akoestisch signaal | Continu toon |
| Montagewijze | Inbouw |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Nom. spanning | 24 - 24 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Frequentie geluidssignaal | 2800 - 2800 kHz |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,048 kg |
| Afmeting verpakking | 0,054 x 0,075 x 0,054 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 192,68 per 1 st |
Artikel bevat 1 st