Werma - Optische/akoestische signaalgever - 44411067
Brutoprijs
456,46
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 44411067
Ons artikelnummer
2476110
Artikelnummer fabrikant
444.110.67
Type nummer
44411067
EAN-code
4049787021606
Nom. spanning
115 V
Type stroom
AC
Stroomverbruik
0.085 A
Beschermingsgraad (IP)
IP65
Vermogen
1 W
Productomschrijving
44411067 LED EVS-MULTI-TOON S. BWM 32 TNE 115VAC R
Opvallende armatuur met extern regelbare tonen Stochastisch flikkerend licht voorkomt gewenningseffect 32 tonen voor verschillende toepassingen 3 tonen extern regelbaar Voor het signaleren van bijzonder gevaarlijke situaties en onmiddellijke noodzaak tot handelen noodzaak tot actie
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2476110 |
| Artikelnummer fabrikant | 444.110.67 |
| EAN-code | 4049787021606 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | Combination |
| Type nummer | 44411067 |
| Omschrijving | LED-EVS multi-tone sirene BWM 32 tonen 1 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 115 V |
| Type stroom | AC |
| Stroomverbruik | 0.085 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Vermogen | 1 W |
| Kleur lenskap | Rood |
| Lamptype | Led |
| Geluidssterkte | 114 dB |
| Type optisch signaal | Overig |
| Type akoestisch signaal | Overig |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Nom. spanning | 115 - 115 V |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,54 kg |
| Afmeting verpakking | 0,115 x 0,21 x 0,11 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 456,46 per 1 st |
Artikel bevat 1 st