Werma - Optische/akoestische signaalgever - 44410067
Brutoprijs
447,86
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 44410067
Ons artikelnummer
2476109
Artikelnummer fabrikant
444.100.67
Type nummer
44410067
EAN-code
4049787020203
Nom. spanning
115 V
Type stroom
AC
Stroomverbruik
0.085 A
Beschermingsgraad (IP)
IP65
Vermogen
2 W
Productomschrijving
44410067 LED FLITS/SIGNAALGEVER BWM 32 TNE 115VAC RD
Dubbele flitssirenecombinatie met instelbare tonen en volume Luidheid instelbaar voor specifieke toepassingen tot 114 dB 32 tonen voor verschillende toepassingen 3 tonen kunnen extern bediend worden Meertonige sirene en dubbele LED flitser kunnen afzonderlijk worden bediend
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2476109 |
| Artikelnummer fabrikant | 444.100.67 |
| EAN-code | 4049787020203 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | Combination |
| Type nummer | 44410067 |
| Omschrijving | LED Flits/sirene BWM 32 tonen 115VAC RD |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 115 V |
| Type stroom | AC |
| Stroomverbruik | 0.085 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Vermogen | 2 W |
| Kleur lenskap | Rood |
| Lamptype | Led |
| Geluidssterkte | 114 dB |
| Type optisch signaal | Flitslicht |
| Type akoestisch signaal | Overig |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Nom. spanning | 115 - 115 V |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,542 kg |
| Afmeting verpakking | 0,115 x 0,21 x 0,11 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 447,86 per 1 st |
Artikel bevat 1 st