Werma - Optische/akoestische signaalgever - 44113055
Brutoprijs
747,95
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 44113055
Ons artikelnummer
2476098
Artikelnummer fabrikant
441.130.55
Type nummer
44113055
EAN-code
4049787006474
Nom. spanning
60 V
Type stroom
DC
Stroomverbruik
0.23 A
Beschermingsgraad (IP)
IP66
Vermogen
2 W
Productomschrijving
44113055 FLITS/SIGNAALGEVER WM 32 TNE 9-60VDC GR/YE
Flash-sirene combinatie met verschillende tonen en instelbaar volume 32 tonen voor verschillende toepassingen Luidheid instelbaar tot 110 dB voor specifieke toepassingen 2 tonen kunnen extern worden geregeld Optisch en akoestisch signaal kunnen afzonderlijk worden geregeld voor een tweetraps signalering
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2476098 |
| Artikelnummer fabrikant | 441.130.55 |
| EAN-code | 4049787006474 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | Combination |
| Type nummer | 44113055 |
| Omschrijving | Flits-sirene WM 32 tonen 9-60VDC GY/YE |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Nom. spanning | 60 V |
| Type stroom | DC |
| Stroomverbruik | 0.23 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Vermogen | 2 W |
| Kleur lenskap | Geel |
| Lamptype | Xenon |
| Geluidssterkte | 110 dB |
| Type optisch signaal | Flitslicht |
| Type akoestisch signaal | Overig |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Nom. spanning | 9 - 60 V |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,7 kg |
| Afmeting verpakking | 0,178 x 0,174 x 0,141 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 747,95 per 1 st |
Artikel bevat 1 st