Werma - Optische/akoestische signaalgever - 43520075
Brutoprijs
542,65
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 43520075
Ons artikelnummer
2476063
Artikelnummer fabrikant
435.200.75
Type nummer
43520075
EAN-code
4049787027073
Nom. spanning
24 V
Type stroom
AC/DC
Stroomverbruik
0.405 A
Beschermingsgraad (IP)
IP65
Kleur lenskap
Groen
Productomschrijving
43520075 LED HOORN WM CONTINU TOON 24VAC/DC GN
LED-hoorncombi met lange levensduur en instelbaar volume Onderhoudsvrije, elektronische claxon met een levensduur tot 5.000 uur. Luidheid kan worden aangepast aan specifieke toepassingen Drie lichtgevende beelden kunnen op afstand worden bediend Licht en geluid kunnen afzonderlijk worden geregeld voor tweetraps signalering Geïntegreerde beugel voor eenvoudige wandmontage zonder extra accessoires
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2476063 |
| Artikelnummer fabrikant | 435.200.75 |
| EAN-code | 4049787027073 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | Combination |
| Type nummer | 43520075 |
| Omschrijving | LED hoorn WM continue 24VAC/DC GN |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 24 V |
| Type stroom | AC/DC |
| Stroomverbruik | 0.405 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur lenskap | Groen |
| Lamptype | Led |
| Geluidssterkte | 108 dB |
| Type optisch signaal | Overig |
| Type akoestisch signaal | Continu toon |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Nom. spanning | 24 - 24 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Frequentie geluidssignaal | 110 - 110 kHz |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,742 kg |
| Afmeting verpakking | 0,14 x 0,131 x 0,41 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 542,65 per 1 st |
Artikel bevat 1 st