Werma - Optische/akoestische signaalgever - 43520070
Brutoprijs
670,53
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 43520070
Ons artikelnummer
2476062
Artikelnummer fabrikant
435.200.70
Type nummer
43520070
EAN-code
4049787027004
Nom. spanning
48 V
Type stroom
AC/DC
Stroomverbruik
0.91 A
Beschermingsgraad (IP)
IP65
Kleur lenskap
Groen
Productomschrijving
43520070 LED HOORN WM CONTINU TOON 10-48VAC/DC GN
LED-hoorncombi met lange levensduur en instelbaar volume Onderhoudsvrije, elektronische claxon met een levensduur tot 5.000 uur. Luidheid kan worden aangepast aan specifieke toepassingen Drie lichtgevende beelden kunnen op afstand worden bediend Licht en geluid kunnen afzonderlijk worden geregeld voor tweetraps signalering Geïntegreerde beugel voor eenvoudige wandmontage zonder extra accessoires
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2476062 |
| Artikelnummer fabrikant | 435.200.70 |
| EAN-code | 4049787027004 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | |
| Type nummer | 43520070 |
| Omschrijving | LED hoorn WM continue 10-48VAC/DC GN |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 48 V |
| Type stroom | AC/DC |
| Stroomverbruik | 0.91 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur lenskap | Groen |
| Lamptype | Led |
| Geluidssterkte | 108 dB |
| Type optisch signaal | Overig |
| Type akoestisch signaal | Continu toon |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Nom. spanning | 10 - 48 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Frequentie geluidssignaal | 110 - 110 kHz |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,751 kg |
| Afmeting verpakking | 0,001 x 0,001 x 0,001 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 670,53 per 1 st |
Artikel bevat 1 st