Werma - Optische/akoestische signaalgever - 43350060
Brutoprijs
659,16
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 43350060
Ons artikelnummer
2476035
Artikelnummer fabrikant
433.500.60
Type nummer
43350060
EAN-code
4049787026496
Nom. spanning
230 V
Type stroom
AC
Stroomverbruik
0.155 A
Beschermingsgraad (IP)
IP65
Vermogen
1 W
Productomschrijving
43350060 LED SIRENE WM 32 TNE 115-230VAC BL
LED sirene combi met instelbare tonen en volume 32 tonen kunnen worden ingesteld voor specifieke toepassingen, één toon kan op afstand worden bediend. Licht en geluid kunnen apart worden geregeld voor tweetraps signalering. Instelbaar volume tot 108 dB Optioneel met geïntegreerde beugel voor eenvoudige wandmontage zonder extra accessoires
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2476035 |
| Artikelnummer fabrikant | 433.500.60 |
| EAN-code | 4049787026496 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | Combination |
| Type nummer | 43350060 |
| Omschrijving | LED sirene WM 32 tonen 115-230VAC BU |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 230 V |
| Type stroom | AC |
| Stroomverbruik | 0.155 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Vermogen | 1 W |
| Kleur lenskap | Blauw |
| Lamptype | Led |
| Geluidssterkte | 108 dB |
| Type optisch signaal | Overig |
| Type akoestisch signaal | Overig |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Nom. spanning | 115 - 230 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,685 kg |
| Afmeting verpakking | 0,164 x 0,164 x 0,25 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 659,16 per 1 st |
Artikel bevat 1 st