Werma - Optische/akoestische signaalgever - 43331075
Brutoprijs
728,29
Werma - Optische/akoestische signaalgever - 43331075
Ons artikelnummer
2476028
Artikelnummer fabrikant
433.310.75
Type nummer
43331075
EAN-code
4049787026663
Nom. spanning
24 V
Type stroom
AC/DC
Stroomverbruik
0.41 A
Beschermingsgraad (IP)
IP65
Kleur lenskap
Geel
Productomschrijving
43331075 LED SIRENE WM 32 TNE 24VAC/DC GL
LED sirene combinatie met instelbare tonen en volume Slijtvast, intensief allround effect met zeer laag stroomverbruik 32 tonen kunnen worden ingesteld voor specifieke toepassingen, één toon kan op afstand worden bediend Instelbaar volume tot 108 dB Licht en geluid kunnen apart worden geregeld voor tweetraps signalering Optioneel met geïntegreerde beugel voor eenvoudige wandmontage zonder extra accessoires
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2476028 |
| Artikelnummer fabrikant | 433.310.75 |
| EAN-code | 4049787026663 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Werma |
| Serie | |
| Type nummer | 43331075 |
| Omschrijving | LED sirene WM 32 tonen 24VAC/DC YE |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. spanning | 24 V |
| Type stroom | AC/DC |
| Stroomverbruik | 0.41 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur lenskap | Geel |
| Lamptype | Led |
| Geluidssterkte | 108 dB |
| Type optisch signaal | Overig |
| Type akoestisch signaal | Overig |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Soort akoestische signaalgever | Overig |
| Nom. spanning | 24 - 24 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Conform EN 54-23 | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,631 kg |
| Afmeting verpakking | 0,001 x 0,001 x 0,001 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 728,29 per 1 st |
Artikel bevat 1 st